10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized טווח Citroen E-Spacoutorer התרחב עם גרסאות XL חדשות

טווח Citroen E-Spacoutorer התרחב עם גרסאות XL חדשות

סיטרואן חיזקה את טווח ה- E-Spacourer עם זוג גרסאות XL חדשות, כלומר מערך הספק החשמלי משקף כעת את זה של דגם הדיזל.
מחירי הדגם החדש של בסיס גלגלים מתחילים מ -32,495 ליש”ט (כולל מענק הרכב של 2,500 ליש”ט) של 2,500 ליש”ט), שהם 1,500 ליש”ט יקרים יותר מהסרטון האלקטרוני המקובל.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

ה- E-Spacourer XL זמין בבחירה של שתי דרגות לקצץ. המהדורה העסקית ברמת הכניסה מגיעה כקונבנציונאלית עם גלגלי פלדה, בקרת שיוט ומוניטור תשומת לב לנהג. בפנים יש מקומות ישיבה של עד תשעה אנשים, כאשר השורה השנייה תגיע לקונבנציונאלית עם נקודות איזופיקס ופונקציה של קיפול קיפול 66:33. ציוד אחר כולל מיזוג אוויר ומערכת Infotainment שבעה אינץ ‘עם Apple Carplay ו- Android Auto.

סקירה חדשה של Citroen E-Spacourer 2021

ניתן להסיר את כל המושבים האחוריים גם כדי להפוך את החוברים האלקטרוניים לטנדר. עם פינוי החלל, מפרץ העומס של ה- XL יבלע 3,100 ליטר העמוסים על הגג. זה 550 ליטר יותר ממה שאתה מקבל בגרסת האורך הסטנדרטי.
פלייר ברמת הקצוות בונה על המפרט של העסקה של העסקי עם גלגלי סגסוגת 17 אינץ ‘, גימור חיצוני כרום, ידיות דלת בצבע גוף וגג שמש פנורמי. המחירים מתחילים מ- 48,335 ליש”ט.
יש מקומות ישיבה לשמונה בפנים, כאשר הספסל הקדמי של שלושת-מזרח מוחלף לזוג כסאות בודדים רחבים יותר. הקונים מקבלים גם ריפוד עור, ניווט מחובר עם עדכוני תנועה חיים ופונקציית חימום ועיסוי לשני המושבים הקדמיים.
3

דגמי פלייר מקבלים מעט יותר טכנולוגיית בטיחות בצורת מערכת ניטור עיוורת נקודה, מגביל מהירות ומערכת שיחה אלקטרונית הפונה אוטומטית לשירותי החירום במקרה של תאונה.
בדומה לחומרים האלקטרוניים באורך הסטנדרט, דגם בסיס הגלגלים המורחב מופעל על ידי מנוע חשמלי של 134 כ”ס המותקן על הציר הקדמי וחבילת סוללה של 50 קוט”ש. סיטרואן אומרת שהמערכת יכולה לכסות 143 מיילים בין מטענים – או בדיוק כמו ה- MPV המקובל.
כאשר הוא מחובר למטען מהיר של 100 קילוואט DC, חבילת הסוללות של ה- Spacourer E-Spacourer תביא לטעינה של 80 אחוז תוך 30 דקות בלבד, ואילו טעינה מלאה באמצעות תיבת קיר של 7.4kW אורכת שבע שעות ו -30 דקות.
מחפש מסלול משפחתי טהור-חשמלי? עיין ברשימה שלנו של מכוניות החשמל הטובות ביותר של שבעה מושבים …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *