10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized £ 200 אלף £ 200 £ רובר בשיטה

£ 200 אלף £ 200 £ רובר בשיטה

רובר מגוון של 200 אלף ליש”ט הוא בשיטה כאשר יגואר לנד רובר מתכונן לטפל ברכב השטח החדש של בנטייגה המתקדם של בנטלי.
מנכ”ל פעולות הרכב המיוחדות של JLR, ג’ון אדוארדס, חשף את התוכניות לרכב אקספרס, תוך התדלקת השערה כי גרסה חדשה-יוקרתית במיוחד המיוצרת על ידי החטיבה תגיע בסופו של דבר להיות ה- Supreme Variety Rover.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

“מעולם לא דאגתי לסיכון בנטלי – תמיד האמנתי שזה מביא הזדמנות לגדל את הקטע”, הסביר אדוארדס.
“הוא מכיר בכך שהפקנו קטע כמו גם זה חנופה שבנטלי כמו גם רולס רויס ​​רוצים בקרוב להצטרף. אם אתה מסתכל על מה שעשינו לראוי רובר בחמש השנים האחרונות, נמתח את הרוחב של המוצר, טביעת הרגל התעשייתית.
“חמש שנים אחורה הבנו שאנחנו עשויים למתוח את זה, עם זאת אני לא בטוח שהבנו בדיוק כמה רחוק כמו שעברנו על הציפיות שלנו. אז אני מאמין שזה עשוי להימתח קצת יותר רחוק. ”
העלות המקסימאלית הנוכחית עבור רובר מגוון היא 164,600 ליש”ט עבור אוטוביוגרפיה של SV12 לבסיס ארוך. עלויות הבנטייגה מתחילות ב -160,200 ליש”ט.
“עלות התקרה שלנו בהחלט גבוהה מ- 160,000 ליש”ט”, הצהיר אדוארדס. “זה בהחלט ימשיך רחוק. Variety Rover הוא רכב השטח המקורי המקורי, כמו גם כולם מקבלים את זה. ”
נשאל במיוחד אם זה עשוי להגיע ל -200,000 ליש”ט אדוארדס נמשך; “כן, אני מאמין שזה יכול.” עם זאת עם סוג זה של דמות שעלולה לצאת לשטח רולס-רויס קולינן, הוא הוסיף: “הדבר המהותי עם וראוור רובר הוא שהוא מעוגן במספר דו ספרתי [100,000 £], כמו גם שהוא צריך להישאר בצורה זו.
“הסיבולת של וריר רובר היא שאתה עדיין יכול להשיג רכב כניסה של 75,000 ליש”ט, כמו גם אני לא מאמין שאנחנו רוצים להשאיר את זה מאחור.”
ה- Supreme Variety Rover יציע התאמה אישית הרבה יותר מאי פעם, עם משימות צבע בהתאמה אישית כמו גם פנים מותאמות, כמו גם יציע בשנה הבאה.
קרא את כל החדשות האחרונות מתערוכת הרכב של פרנקפורט כאן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *