10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized אסטון מרטין לגונדה סלון ריגל

אסטון מרטין לגונדה סלון ריגל

אסטון מרטין עובד על סלון ארבע דלתות חדש המופעל על ידי V12 בתבנית של הלגונדה האייקוני בצורת טריז 1976. וההערכה היא כי קווי הדמיון נרחבים מעבר רק לצורה – אסטון מרטין יכול היה להחיות את לוחית הלגונדה עבור הגרסה המחודשת המודרנית הזו.
בניגוד לסלון האחרים של אסטון, ארבע הדלתות, הראפייד, הוא ייבנה במספרים קטנים במיוחד ולא יהיה חבר בטווח הדגם הראשי-בדומה ל- CC100 Speedster, V12 Zagato ו- One-77 בשנים האחרונות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

דובר אסטון מרטין אמר לנו: “אני יכול לאשר שזו אחת הסדרות המותאמות אישית של מכוניות שנבנו מאמן וכפי שאמרנו בעבר, הרבה אפשרי באמצעות Q על ידי אסטון מרטין – כולל הצעות בהתאמה אישית, ממש כמו CC100 – זהו דוגמה אחרת. איננו יכולים לומר יותר בשלב זה. ”
האב -טיפוס המוסווה של אסטון מרטין בגיידון, וורוויקשייר, האב -טיפוס המוסווה לא משאיר מעט לדמיון עם האורות, הסורג והפרופיל המתוח כולם מוצגים. על פי ההערכה, לוחות הגוף מיוצרים מסיבי פחמן – כמו הוונקיש ו- v12 Zagato – ואילו המגף הזוויתי, קו הגג והאגפים הם כולם מהנהנים לעבר המקור של 1976.
רכב ה- Q האחרון של אסטון מובן כמבוסס על אותה ארכיטקטורת VH אלומיניום העומדת בבסיס כל אסטון, אך עם בסיס גלגלים מתוח ליצירת יותר רגליים מאחור. בדיקה מהירה של לוחית המספרים באתר ה- DVLA חושפת מנוע V12 בנפח 6.0 ליטר נמצא מתחת למכסה המנוע, ככל הנראה ייצר את אותו 565 כ”ס כמו Wanquish, ומחובר לתיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים.
• אסטון מרטין מפתח פלטפורמה חדשה לגמרי עבור DB9
הפעם האחרונה ששם הלגונדה הרים את ראשו היה על קונספט רכבי שטח של אסטון לא מוגבל, המבוסס על יסודות מרצדס ML. עם זאת, המידע העדכני שלנו הוא שרכב שטח אינו חלק מתכנית המוצר, ומשאיר את סלון זה כמודל היחיד שומר על קו הדם של לגונדה בחיים.
האמינו כי היא מונעת על ידי ביקוש מכמה מלקוחותיה העשירים והמשפיעים ביותר, לשים יד על אחד מאחד לא יהיה קל. תג מחיר העולה על 400,000 ליש”ט צפוי עם הפעלת הייצור מוגבלת לכ- 100 דוגמאות. חשיפה מלאה צפויה ברבעון האחרון של השנה.

• אסטון מרטין הופך 519 מיליון ליש”ט בשנת 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *