10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “מנועי בנזין יהרגו את דיזל, לא חקיקה”

“מנועי בנזין יהרגו את דיזל, לא חקיקה”

הנה תחזית עבורך: מנועי דיזל ייעלמו לחלוטין מההרכב של כמה מכוניות ומייצרי משאיות גדולים בחמש השנים הבאות.
למעשה, זה לא אני שעושה את התחזית הזו – מרוצה השבוע את מנהל מכוניות ועסקי משאיות ענקיות אחת שאמרו לי שהוא מאמין שלא יהיה לו שום סוג של עיצובים של דיזל במגוון המותג שלו עד שנת 2021. הצהרה חזקה שסופקה שכמחצית מהעיצובים העסק שלו נמכר כרגע הם מונעים על דיזל.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

לאחרונה נכתב לאחרונה על נפילתו הפוטנציאלית של דיזל בגלל סוגיות על המזהמים האזוריים שהם פולטים בהשוואה למנועי דלק. שוק המכוניות והמשאיות שוכנות קשה, במיוחד מניעות פוליטיקאים לא לדמוניזציה של דיזל בתוך סיכונים של מיסוי עונשי.
• “הציון מעניש כעת נהגי דיזל כלכליים”
זהו נושא רגשי במיוחד בתנאי שמספר העובדים בבריטניה היוצרים מנועי דיזל, אולם התחזית החזקה אינה שהתקנות יהיו מותו של דיזל, זו תהיה טכנולוגיה.
בשבוע שעבר דיווחנו על מנועי הדלק היי-טק שנקבעו על ידי אינפיניטי שמבטיחים יעילות דיזל עם ביצועי הדלק. שלב את זה עם המספר המשפר של עיצובים היברידיים שאנו רואים כמו גם זן הולך וגדל לעיצובים תוספים (התערוכה הקרובה של פריז תראה כי EVs מיינסטרים מתהדרים בטווח של 200 קילומטרים פלוס) כמו גם זה פשוט לראות מה נראה כמו חיזוי מטופש שמתגשם.
ה- Suotsayer שדיברתי איתו היה קול בביקורתו על פולקסווגן על פגיעה באפשרויות של דיזל בארה”ב (לפחות זה אומר לך למי הוא לא עובד!), כמו גם בילה את השבועות האחרונים שם דיברנו מכוניות ורוכשי משאיות, יש המון מציאות לזה. אבל, כפי שהיה המצב לאורך כל השנים בתעשיית המכוניות והמשאיות, זה מושך טכנולוגיה חדשה שעומדת לשנות את התנהגותם של הקונים במקום להיות מונעים על ידי פוליטיקאים.
מה אתה מאמין בתחזית ההיא? השאירו לנו תגובה למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *