10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile יגואר לנד רובר מתכנן הוצאות גדולות הקצצות בהפסד של 90 מיליון ליש”ט

יגואר לנד רובר מתכנן הוצאות גדולות הקצצות בהפסד של 90 מיליון ליש”ט

יגואר לנד רובר, יצרנית הרכב הגדולה בבריטניה, היא לחסוך עלויות של 2.5 מיליארד ליש”ט במהלך 18 החודשים הבאים העומדים בפני טבילה אחת נוספת בהכנסות גם כן כמכירות. העסק רשם הפסד לפני מס של 90 מיליון ליש”ט במהלך הרבעון השלישי של 2018.
במהלך יולי עד ספטמבר השנה הציעה JLR 129,887 מכוניות ברחבי העולם, ירידה של 13.2 אחוזים משנה לשנה. JLR הזכיר את מכירות הדיזל הפוחתות כמו גם את ‘תנאי השוק המאתגרים בסין’, שם הביקוש לרכב ירד בגלל השינויים בחובת היבוא.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• בוס JLR מזהיר ללא דיאל ברקסיט עלול להביא “עשרות אלפי” של משרות
Ralf Speth, מנכ”ל יגואר לנד רובר, אמר: “בתקופה הרבעונית הנוכחית המשכנו לראות תנאי שוק קשים הרבה יותר. התוצאות שלנו התערערו על ידי האטת הביקוש בסין, יחד עם המשך אי הוודאות באירופה על דיזל, ברקסיט כמו גם ההחלפה של WLTP. ”
אף על פי ששום משימה לא נחשפה כי אנליסטים של שירותים הציעו כי יהיה קשה לחברה להפחית עלויות של 2.5 מיליארד ליש”ט ללא צמצום כוח העבודה. מהנתון הכללי הזה סביב מיליארד ליש”ט יופעלו מהשקעה בלבד.
JLR הגדירה את תוכניות החיסכון בכסף שלה ‘חיוב’ כמו גם ‘האצה’. הראשון מתמקד בהפשטת עלויות כמו גם בבחינת תוכניות השקעה מחדש, בעוד שהאחרון מתרכז סביב התאמת יעילות התפעול לטווח הארוך.
החדשות עומדות בשורה של כישלונות עבור JLR שרק לאחרונה הציגו 1,000 משימות במתקן המייצר Solihull שלה, ואילו עובדים במפעל של יגואר בטירה ברומיץ ‘היו ממוזערים לשבוע עבודה בן שלושה ימים מאז שנפילה במכירות.
לחץ ממש כאן לצילומי הריגול הנוכחיים של מגן Land Rover החדש לשנת 2020 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *