10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized איסוף Ssangyong Musso החדש שעולה פחות מ- 20,000 ליש”ט

איסוף Ssangyong Musso החדש שעולה פחות מ- 20,000 ליש”ט

המותג הקוריאני Ssangyong השתמש בתערוכת הרכב של ז’נבה כדי לחשוף את איסוף המוסו החדש שלו.
כשהוא מגיע ביוני, כאשר המחירים מתחילים תחת ציון 20,000 ליש”ט, המצטרף החדש מצטרף לשוק האיסוף בהרבה תחרותיות. זה יתחרה ב- Isuzu D-Max, Ford Ranger ו- Automobile Express-Mitsubishi L200.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• כל הזרם מתערוכת הרכב של ז’נבה 2018
המוסו החדש משתמש ביסודות רכב השטח החדש של Rexton ומשתף חלק מהסטיילינג של המכונית ההיא עם חזית דומה. אבל מהדלתות האחוריות לאחור, למוסו יש מיטת איסוף שנוצרה כך שתתאים למזרן אירו, אם כי הוא מעט קצר יותר אך רחב יותר מהסיפון האחורי של מיצובישי L200.
17

בתוך המוסו צובט את פנים הפנים של הרקסטון כך שיש תחושה דמויי מכונית עם פלסטיק מגע רך על פני המקף והדלתות בהן הצעות היריבים נוטות להציע פלסטיק מגרד. יש ישיבה לחמישה ואילו דגמי השורה העליונה יהיו מושבי עור של נאפה המחוממים ומאווררים.
המוסו הוא 110 מ”מ ו -267 מ”מ קצרה יותר מ- L200 ופורד ריינג’ר בהתאמה, אך Ssangyong תציע גרסה עם שטח מטען ארוך יותר של 400 מ”מ בתחילת 2019. שני הדגמים יימכרו זה לצד זה כדי לאמוד את העדפת הלקוח לפני שהטווח יהיה קנה מידה לגירסה אחת רק לשוק בבריטניה. בניגוד ליריבים, המוסו יגיע רק במסווה מונית כפולה ללא שום דגם מונית אחד שיוצע.
17
על המודעות שלנו

המוסו יגיע גם בשלוש רמות לקצץ אך בצעד להגברת המודעות של הדגם, האיסוף ילבש שמות רמת לקצץ הרבה יותר מרגשים. במקום ליפול בקנה אחד עם Nomenclature Ssangyong כמו SE, LX ו- ELX, למוסו יהיו שמות – בדומה למיצובישי עם גרסאות ברברי, בעלי חיים ולוחם של L200 שלה. המחירים יתחילו מתחת ל 20,000 ליש”ט ויעלו לקצת יותר מ- 25,000 ליש”ט.
מתחת למכסה המנוע הוא אחד הדיזל בנפח 2.2 ליטר של Ssangyong כפי שנמצא ברקסטון עם תיבות הילוכים ידניות ואוטומטיות שישה הילוכים המוצעות. המנוע דוחף 178 כ”ס ו -400 ננומטר עם פליטות CO2 שנעו בין 211 ל 226 גרם/ק”מ וחסכון בדלק בין 32.8 ל 35.8 מגה -ספיג. למוסו החדש יש עומס מטון אחד ויכולת גרירה של 3.5 טון.

מה יש לסאנגיונג מוסו לנצח? עיין ברשימת המשאיות הטובות ביותר שלנו למכירה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *