10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מעודכן מרצדס-מאיבאך S-Class הופך את הופעת הבכורה של ג’נבה לשנת 2018

מעודכן מרצדס-מאיבאך S-Class הופך את הופעת הבכורה של ג’נבה לשנת 2018

מרצדס השתמש בתערוכת הרכב של ז’נבה השנה כדי להציג גרסה מעודכנת של Suprem Luxury S-Class. מרצדס-מאיבאך S-Class זוכה לתחזוקת תיקוני סטיילינג ואפשרויות לקצץ חדשות לשנת 2018, עם משלוחי לקוחות צפויים באוגוסט.
לאחר שהחיה את לוחית ה- Maybach בשנת 2014 כמותג משנה יוקרתי עם הלימוזינה המפוארת, מרצדס הוצגה מכיוון שהציגה את 740 כ”ס, שישה מטרים חזון מרצדס-מאיבאך 6 קופה. וזו המכונית שמשפיעה על העדכונים הוויזואליים ל- S-Class, עם סורג רדיאטור חדש המופעל אנכית, המשתמע מכך להיראות כמו חליפה מסודרת.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• תערוכת רכב ז’נבה 2018: החדשות הנוכחיות ביותר
14
על המודעות שלנו

שינויים חיצוניים נוספים כוללים אפשרות של עבודות צבע דו-גוניות, עם תשעה שילובי צבעים שונים וגימור מעיל הסר כפול לברק נוסף. עיצוב חדש של גלגלים מרובי-דיבורים חדש בגודל 20 אינץ ‘כולל גם כן.
עדכוני הפנים מוגבלים לתוספת של שני שילובי צבע חדשים לקצץ: armagnac חום ושחור או סוואנה בז ‘ושחור. ניתן לציין תפרים עור מנוגדים בצבעי נחושת, זהב או פלטינה.
בעוד ש- V8 עם טורבו 4.0 ליטר טורבו זמין ביבשת, מרצדס-מאיבאך S-Class הקשורה בבריטניה מסופקת אך ורק עם 621 כ”ס 6.0 ליטר טורבו V12. עם מומנט של 1,000 ננומטר זה מרמז שהסלון באורך 5.5 מ ‘מסוגל 0-62 קמ”ש תוך 4.7 שניות, תוך ניהול 22.2MPG משולב.
בדוק את ההפלה שלנו מכלי רכבי היוקרה הטובים ביותר למכירה כאן …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *