10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized איטליה היא המדינה הגרועה ביותר שנסעה בה, נהגים בריטים ממלכתיים

איטליה היא המדינה הגרועה ביותר שנסעה בה, נהגים בריטים ממלכתיים

בריטים הציבו את איטליה כמדינה הגרועה ביותר שנסעה בה בגלל השילוב שלה של רשת דרכים מסוכנת כמו גם נהגים מהירים, כך עולה ממחקר חדש.
התערובת של האיטלקים של כבישים מובילים של צוק מפותל כמו גם מרכזי עיר עסוקים כמו גם התעלולים שלהם מאחורי הפחד מכה הגלגלים לנהגים בבריטניה יותר מכל סוג של מדינה אחרת.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

מחקר מחקר שנערך על 2,000 נהגים שניסו לנווט בכבישים של מדינות זרות גילה כי המדינה בצורת המגף היא הגרועה ביותר עבור נהגים בריטים מאז של נהגים לא שגרתיים, מרכזי עיר עסוקים כמו גם כבישים רעים.
על פי המחקר שנערך על ידי Carrentals.co.uk, האיטלקים אשמים ביותר בהשתמטות נתיבים, לא מוסברת כמו גם במהירות מהירה. למרות הפחדים של הבריטים מאיטליה, הסקר חשף יותר אנשים היו באמת תקלות בספרד. בינתיים, נהיגה בגרמניה נחשבת על הבטוחה ביותר.
“נסיעה בצד הלא נכון של הכביש” דאגה עצומה לבריטים בחו”ל
סוגיה אחת העומדת בפני כל הנהגים, ללא קשר למדינה כמו גם בשורות, שכן הדאגה העליונה לבריטים בחו”ל נוהגת בצד הלא נכון של הכביש. הכללים השונים כמו גם אינדיקציות דרך חריגות נוגעים לנהגים.
Carrentals.co.uk הצהיר כי אחד מכל שבעה בריטים נכלל במכוניות ותקלות משאיות בחו”ל – בין אם זה באירופה, בארה”ב או בסין – כמו גם 15 אחוזים נוספים היו קרובים לחמצות בכבישים ברחבי העולם.
מספר דומה הועבר על ידי הרשויות במהלך חו”ל עם רבע אלה לנהיגה בשתייה. עם זאת, אחד מכל שישה הרחיק לכת עד שהם עדיין לא מבינים מדוע הם נמשכו.
גארת ‘רובינסון, מנכ”ל Carrentals.co.uk, אמר: “נסיעה לחו”ל יכולה להיות מלחיצה, במיוחד אם אינך מנוסה בזה. לרוב המדינות, אפילו אלה באירופה יהיו סימוני כביש שונים, שטח, אינדיקציות כמו גם חקיקה לשקול.
“נהגים רבים שהולכים לחופשות שלהם פשוט מאמינים שזה מצב של קפיצה במכוניות ובמשאית כמו גם לנסוע בצד ‘הלא נכון’ של הכביש, אולם יש הרבה יותר מה לקחת בחשבון.
האם היו לך סוג של שיחות טלפון קרובות או חוויות גרועות בזמן נסיעה לחו”ל? האם אתה מאמין שנהגים זרים טובים בהרבה מאלה בבריטניה? ספר לנו בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *