10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized “התעשייה המוטורית הרסה גברים גדולים יותר מאשר אלון מאסק”

“התעשייה המוטורית הרסה גברים גדולים יותר מאשר אלון מאסק”

שפיכה שהוא לא. אלון מאסק של טסלה החל להרוויח בגיל 12, היה רב-מיליונר בשנות העשרים לחייו, וכעת הוא בן 12 מיליארד הדולר. מעטים האנשים מסוגלים באמת לתבוע את המצב של יזם, ממציא, מהנדס ומצב סייר. מושק יכול. עדיין רק 45, הוא כבר נראה ונעשה קצת.
אם מאסק אינו איש התעשייה המוטורי בעשור, מי כן? אם המשרד שלו אינו החדש ביותר, מיינסטרים (Just!) Company בחוץ, איזו מהן יותר חמה? ובאשר לשביעות רצון הלקוחות, סקר הכוח האחרון של הנהג שלנו מוכיח שאף אחד לא שומר על הלקוחות יותר תוכן מאשר טסלה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• Driver Power 2016 – התוצאות
עם זאת, למרות החיוביות הללו ואחרות, משהו מטריד אותי באיש ובחברת המכוניות החשמליות המובנות שלו מהסקרט. מכל התעשיות בעולם, מדוע הוא בחר להיכנס למשחק ייצור הרכב, שהוא אחד הוותיקים ביותר, הכי קרוליים והטריים ביותר? ימי יצירת הרווחים הגונים מלהתנודד מכוניות נעלמו מזמן. ולאור מיליארדים שהם משקיעים במשך עשור לאחר העשור, אפילו התלבושות ‘העשירות “כמו פולקסווגן וטויוטה פועלות בשוליים קטנים ומפתיעים.
בקיצור, עבור יזמים חדשים-טק כמו מאסק, ישנן דרכים קלות בהרבה להרוויח שילינג. נכון, הוא בקושי הבוס בתעשיית המנועים הישנה של בית הספר הישן, מכיוון שברור שיש לו עניין מועט או אפס ברכבי בנזין וסולר מסורתיים. אבל הוא עדיין נאלץ להוציא מיליארדים מראש על אדמות מפעל, מפעלי ייצור, שטרות אנרגיה (הם נכים יצרני מכוניות) ועוד ועוד. ועל ידי הימורים בחווה בתחום הרכב החשמלי הטכנולוגי שנמצא כבר עשרות עשרות שנים, האם חברת טסלה שלו באמת שונה מחברות המפגש המפעל לתעשייה המוטורית שלו? אולי לא. כמו כן, יש לי סמכות טובה שאף חברות לא מרוויחות כסף מייצור מכוניות חשמליות. אז למה ללכת כל הזמן, טרחה והוצאות, אלון?
• סקירה של מודל טסלה
כותרות ברחבי העולם הזכירו לאחרונה ‘משבר’ עבור טסלה. מומחי צרכנים בארה”ב עברו מעקב אחורי מאסיבי על אישור הצלצול הראשוני שלהם במוצרי טסלה. יעדי מכירות הוחמצו ברבעון השני של השנה. ובסוף החודש שעבר, מערכת הטייס האוטומטי של טסלה השיגה כיסוי עולמי מביך עם רוגי נהגים. האם הבועה התפוצצה? אף אחד לא יודע. אבל האמת האכזרית היא שתעשיית המנוע האכזרית הידועה לשמצה הרסה בעבר גברים גדולים יותר מאלון מאסק … וחברות ידועות יותר מאשר טסלה.

מה אתה חושב שהעתיד מחזיק עבור טסלה? הודע לנו בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *