10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile Life Vauxhall Vivaro החדש לשנת 2019 מגיע עם גרסה כל חשמלית לעקוב אחריו

Life Vauxhall Vivaro החדש לשנת 2019 מגיע עם גרסה כל חשמלית לעקוב אחריו

Vauxhall הגנה על 1,250 משרות בבריטניה במפעל לוטון שלה על ידי הודיעה כי חיי ויברו החדשים יופקו באתר בדפורדשייר. בנוסף, Vauxhall תשיק גרסה חשמלית טהורה בשנת 2021.
חיי Vivaro, שהם יריבה עבור Spacetourer Citroen, יסופקו בשני גדלים: בינוני, שאורכם 4.95 מטר, וגדול, בגובה 5.30 מטר. שני הדגמים כוללים את אותו בסיס גלגלים בגודל 3.28 מטר.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• מיטב המובילים של MPVs ו- People
לרבגוניות מקסימאלית, כל המושבים מותאמים על מסילות אלומיניום, ומאפשרים להתאים אותם ולהסיר אותם כאשר רצויים. התצורות נעות בין ארבעה עד תשעה מושבים, ואילו ניתן לקפל את כיסא הנוסע הקדמי כדי לאפשר פריטים באורך של עד 3.5 מטר.
11

הסרת כל המושבים מעלה את קיבולת המזוודות הכוללת ל -3,397 ליטר ווקסהול טוענת כי לכל דגם יש עומס מקסימלי של הרבה יותר מטון אחד.
חיי Vivaro נפרדים של בסיס גלגלים ארוכים מסופקים גם בקצוות טרקלין, ומביאים מושבים מחוממים ועיסויים מלפנים ושני כסאות אחוריים עור רחבים וניתנים להזיז. טבלה ומקור כוח 230 וולט מגבירות גם את הנוחות.
Life New Vivaro כולל תצוגה טרייה בגודל 7.0 אינץ ‘בלוח המחוונים שיש לה גם קישוריות של Apple CarPlay וגם Android Auto Smartphone.
11

רפסודה של טכנולוגיית תמיכה בנהג מופיעה גם בטווח Vivaro לראשונה; ניטור מצלמות וידאו ורדאר יכול לאתר הולכי רגל ולהחיל את מערכת בלימת החירום במהירויות של עד 18 קמ”ש אם היא חשתה התנגשות אפשרית. קיימים גם סיוע לשמירה על נתיב, בקרת שיוט חכמה, תצוגת ראש צבע ופנסים אדפטיביים.
יוצעו שלושה מנועי דיזל: 148 כ”ס ו -178 כ”ס 2.0 ליטר, בתוספת 118 כ”ס 1.5 פחות. במקום הנעה ארבע גלגלים, ווקסהול התאימה למערכת בקרת המתיחה של Intelligrip של PSA כדי לעזור במשטחים רופפים.
מהם ה- MPVs הטובים ביותר במכירה? זה 10 המובילים שלנו …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *