10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile העובדים יקבלו אפשרות להפוך את ווקסהול/אופל לתכנית התחייה לעבודה: מנהל PSA

העובדים יקבלו אפשרות להפוך את ווקסהול/אופל לתכנית התחייה לעבודה: מנהל PSA

עובדים בריטים יסופקו לכל הזדמנות להראות שהם יכולים להחזיר את ווקסהול לרווחים על פי מנהל PSA קרלוס טווארס.
Tavares, שדיבר באירוע בפריס כדי לעדכן את התקשורת בתוכניות הניידות של החברה שלו, הבטיח טווארס לרכב אקספרס: “לכולם יהיה סיכוי. עלינו להרוויח כסף; יש לנו חובה לעובדים שלנו. ”
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• PSA פיג’ו סיטרואן חושף את הצעד הבא בדחיפה לעבור תכנית
טווארים המשיכו לחקור את הסיכוי של פיטורים המוניים כדי לייעל את הפעולות כמו גם לחיסכון בהוצאות משמעותיות, המשיכו: Tavares:
“הכוונה שלנו היא למנוע זאת [מידה רבה של פיטורים]. אם אתה מסתכל על ההיסטוריה של אופל, המון משימות כבר נחתכו. האם זה תיקן את המצב? לא זה לא. אז אנו דרישה להיות תלויים באנשים. אין טאבו וגם אין סדר יום נסתר.
“אבל זה יכול לעבוד רק אם כולם תומכים: האיגודים, העובדים, ההנהלה, הממשלה – כל דרישת בעלי העניין לתמיכה. אם אין לנו את אותן התוצאות בדיוק כמו קודם. ”
והוא חזר ואמר שוב כי ווקסהול לא יכול להמשיך להפסיד. “Vauxhall הוא מותג שחם לליבה של לקוחות בריטים כמו גם כל עוד אנחנו מרוויחים כסף אנחנו בסדר”, הדגיש טווארס. “אנו דרישה לקבל את השינויים שנצטרך לעשות את עצמנו בקנייה כדי להרוויח כסף. אנשים הם הפיתרון. עם זאת האם אנו דרישה לעבור? כמובן. המצב קוו אינו אפשרות. ”
לִפְסוֹעַ! תכנית ריפוי מזימות עתיד בהיר לווקסהול/אופל
פרטים על קצב Vauxhall/Opel! תוכנית הריפוי תחת PSA נחשפה. Vauxhall/Opel שואפת בסופו של דבר להיות חשמל אירופאי כמו גם מנהיגי CO2 עם כל עיצוב הכולל חשמל עד שנת 2024, בעוד שהמותגים יעדו לחזור לרווחים עד 2020 – הפעם הראשונה בהתחשב ב -1999.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *