10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ברקסיט הורג את גולש הגולף של פולקסווגן הבא

ברקסיט הורג את גולש הגולף של פולקסווגן הבא

לעולם יש משהו חדש להאשים את ההחלטה של ​​בריטניה לעזוב את האיחוד האירופי – גג נפתח של פולקסווגן. ראש המותג של פולקסווגן הודה כי ברקסיט כמו גם שוק בריטניה מתרכך רק לאחרונה דרשו ממנו לנטוש תוכניות להמרה חדשה לגמרי.
המותג המשמעותי ביותר באירופה נהרג את שניהם EOS הלא אהובים כמו גם את המועדף עליו לאורך זמן, הגולף קבריולט, בשנת 2015. פולקסווגן הניתנת להמרה כיום היא קבריולט החיפושית כמו גם שיעור המכירות שלה הוא קרחוני.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• תערוכת רכב פרנקפורט 2017: החדשות החדשות ביותר
“אנו מודאגים מבריטניה”, הודה מנכ”ל פולקסווגן ברנד, ד”ר הרברט דיס.
“רצינו לעשות כעת גג נפתח, אולם עם שוק בריטניה החלש למדי, כמו גם אי הוודאות לגבי מה שיקרה, היינו צריכים להאמין נגדו.” “אנו מאמינים במקום ‘המממ’. זה חיוני ביותר להמרה שם.”
למרות שד”ר דייס סירב להימשך באיזה סוג של להמרה היה עליו לנטוש, מקורות מציעים שהוא מתייחס לסילוק הקבריולט מתוכנית הקידום לדור הבא של המכונית הבולטת הרבים באירופה, סימן הגולף 8. זה כבר היה ננטש עבור גולף המרים הפנים MK 7.
בעוד שברקסיט הוזכר כגורם לדברים רבים, כולל בלבול בקרב בסיס הספקים של מכוניות ותעשיית המשאיות, ביטול מכוניות ומשאית עולמית הוא ראשון, כמו גם עניין במיוחד מכיוון שלא היה זה החלטה של ​​מכוניות ומשאיות בבריטניה.
“אנו מודאגים בנוגע לשוק כמו גם בדיוק איך הוא יקבע אחרי ברקסיט,” אמר.
“איך נגיע לחדשנות כמו גם בתכניות סחר כמו גם בדיוק איך הכל יתפתח. גם השוק קצת איטי כמו גם הלירה איבדה כל כך הרבה ערך. ”
האם ברקסיט יגרום ליצרנים אחרים לשנות את תוכניות המוצר שלהם? תן לנו להבין מה אתה מאמין בתגובות …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *