10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized ריינג ‘רובר Evoque החדש לשנת 2016 מגיע: הנה האורות

ריינג ‘רובר Evoque החדש לשנת 2016 מגיע: הנה האורות

לנד רובר פרסמה תמונת טיזר המציגה מהפך הקרוב של ריינג’ רובר Evoque – אבל הוא לא מסיר הרבה! הדגם המעודכן ייחשף בתערוכת הרכב של ג’נבה בחודש הבא, והמשרד אמר לנו כי רכב השטח מונע הסגנון יהיה הראשון בטווח שלו כדי לקבל פנסים אדפטיביים בהובלה מלאה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

יצרנית ה- 4×4 הבריטית הודיעה גם על מערך מנוע חדש למתחרה באאודי Q3, וחשף כי ה- Evoque החדש ישתמש בדור החדש של יגואר רובר של יגואר רובר. מההשקה יוחלף מנוע הדיזל בנפח 2.2 ליטר יוחלף על ידי יחידת 2.0 ליטר החדשה לחלוטין מ- Jaguar XE, המותאמת בתפוקות כוח שונות, ואילו מנוע בנזין חדש עם טורבו עשוי להופיע מאוחר יותר.
• תערוכת רכב ז’נבה 2015: תצוגה מקדימה
תיקונים אחרים של Evoque יכללו פנים משופרים וטכנולוגיית בטיחות פעילה חדשה כדי להביא אותו לתור עם יריבים. מנהל העיצוב של לנד רובר, ג’רי מקגוברן, אמר על התמצאות פנים של רכב השטח “האתגר שלנו היה לשפר את Evoque מבלי לדלל את העיצוב הנודע שלו”. התיקונים משתמעים “לתת לה נוכחות גדולה עוד יותר” ובכל זאת לשמור על פרופיל הסימן המסחרי והסגנון.
לאחרונה נודע לנו שלנד רובר יכניס את Evoque להמרה לייצור עד סוף 2015, תוך סימון של שלוש שנים של ויכוח פנימי בשאלה האם יש שוק לרכב השטח הנפתח.
ה- Evoque היה המודל המוצלח הרבים של Land Rover עד כה, כאשר המשרד עבר מעל 400,000 יחידות ברחבי העולם מכיוון שהחל לייצר בשנת 2011. אנו מצפים לפרטים רבים יותר על ה- EVOQU ז’נבה ב -3 במרץ.
כעת קרא את הביקורת המלאה שלנו על רכב אחותו של Evoque, The Land Rover Discovery Sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *