10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב Uncategorized הסלון החשמלי החדש של ג’לי שנכנס לשווקים בחו”ל

הסלון החשמלי החדש של ג’לי שנכנס לשווקים בחו”ל

יצרנית מכוניות סינית, Geely, הודיעה כי היא תעשה סלון חדש וחשמלי שיחליף את Emgrand EV המזדקנים שלה. עם זאת, בניגוד ל- Emgrand, Geely תנסה למכור את הדגם החדש הזה ברחבי העולם כמו גם מקומי, תוך שהוא מכה את עצמו כנגד יצרני מכוניות חשמליות מבוססות כמו טסלה, יונדאי וניסן.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

הפרטים על הסלון הכל-חשמלי החדש של ג’לי עדיין דלילים, עם תמונה מוצלת יחידה בלבד חושפת את עיצובו. התכונה הנראית ביותר היא זוג פנסים גדולים, הנמתחים על קדמת המכונית ונמשכים מעל קשתות הגלגלים.
• המכוניות החשמליות הטובות ביותר למכירה
ג’ילי אומר שגוף הדגם החדש הזה, עם מכסה המנוע הארוך שלו, סחף את קו הגג והידיות הדלתות הנשלפות, עוצב כדי למקסם את היעילות האווירודינמית ולהגדיל את טווח הנהיגה. החברה טוענת מקדם גרירה של כ- 0.24, התואם לזה של טסלה דגם 3 ויונדאי יוניק EV, תוך שיפור ב- 0.27 של ניסאן עלה.
אנו מצפים לשיפור בביצועים על פני סלון ה- Geely EV הקודם. המופעלת על ידי מנוע מגנט קבוע של 125 כ”ס, Emgrand EV כיסתה 0-62 קמ”ש תוך 9.9 שניות והשיגה מהירות עליונה של 87 קמ”ש, ואילו טווח הנסיעה הרשמי שלו עמד בסביבות 155 מיילים.
בהתחשב בכך שהעלה האחרון של ניסאן ייצא בין 0-62 קמ”ש תוך פחות שמונה שניות, טסלה דגם 3 האחרון תסגיר 100 קמ”ש בקלות של יונדאי קונה אלקטריק יש טווח של 279 קילומטרים, גילי תצטרך להעלות את המשחק שלו כדי להיות תחרותי השוק העולמי.
הסלון הגילי החשמלי החדש צפוי להופיע לראשונה בהמשך השנה. טרם יוכרזו מחירים ומפרטים מלאים, אך אנו נעדכן אותך במידע העדכני ביותר ברגע שהוא זמין.
כעת קרא את הביקורת שלנו על ה- Geely Emgrand EV. ספר לנו את מחשבותיך בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *