10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile מחירי ה- VAN החשמליים החדשים של פורד E-Transit הוכרזו

מחירי ה- VAN החשמליים החדשים של פורד E-Transit הוכרזו

הוכרזו על מחירי ה- E-Transit האלקטרוני של פורד אלקטרוני, והטנדר הגדול החדש אמור להיות אחד הטנדרים החשמליים הגדולים המתומחרים ביותר בשוק. מחיר התחלתי של 42,695 ליש”ט (+מע”מ) הוא פחות מיריבים כמו רנו-מאסטר האכוזי E-Tech ומרצדס אספינטר, בעוד פורד נסגרת בטווח WLTP הנטען של 196 מיילים עבור החדש.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

טנדר הפאנל החשמלי החדש של פורד מבוסס על המעבר הקיים, אך הותאם לסוללה של 67 קוט”ש ובחירה של שני תפוקות כוח חשמליות של מנוע חשמלי של 181 כ”ס או 266 כ”ס, ששולחים כוח לגלגלים האחוריים. מוצעים מומנט של עד 430 ננומטר, ואילו העומס המרבי עומד על 1,758 ק”ג.

הטנדרים החשמליים הטובים ביותר 2022

העבירה האלקטרונית החדשה תשמש במגוון גדול של סגנונות גוף, כולל אורכי טנדר שונים וגובה גגות, תא הנהג וכמונית כפולה רב מושבים בתוך ואן. יהיו 25 גרסאות גוף בסך הכל, ובהתחשב בכך שהסוללה ממוקמת מתחת לשלדה, המציינת שגרסאות הפאנל ואן יציעו את אותם נפחי המטען כמו גרסת הדיזל.
מבחוץ, המעבר האלקטרוני מסומן ממעברי דיזל על ידי סורג חדש עם סורגים כחולים, שקע טעינה באף ותג טרנסטוס אלקטרוני. מתחת למכסה המנוע יש מנוע חשמלי של 265 כ”ס, המציין כי העבירה האלקטרונית תהיה הטנדר החשמלי החזק ביותר למכירה בבריטניה. מנוע זה מניע את הגלגלים האחוריים, ואילו מומנט של 430 ננומטר מצביע על כך שיש לו כוח להתמודד עם עומסים גדולים.
25

מטען על גבי 11.3 קילוואט על הלוח מציין כי טעינה מלאה אפשרית תוך קצת יותר משמונה שעות ממקור מתאים. עם זאת, מצא מקור DC בעל עוצמה גבוהה של עד 115 קילוואט וניתן לחייב את הקיבולת האלקטרונית בין 15 ל 80 אחוז קיבולת בסביבות 34 דקות. התקדמות נוספת היא Pro Power Onboard של פורד, המספקת שקע של 2.3 קילוואט, כך שמשתמשים יוכלו להפעיל כלים וציוד אחר באמצעות סוללת הטנדר.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *