10 יצרני חלקי הרכב המובילים בבלוג Bizvibe בארהב automobile 1,500 כ”ס מדהים, דארץ כריש שחור, עטוף KEVLAR, חשוף

1,500 כ”ס מדהים, דארץ כריש שחור, עטוף KEVLAR, חשוף

בעסקים משוריינים בעלי ביצועים גבוהים דארץ מוטורז חשף את הכריש השחור, רכב שהושפע כמובן מהרכבים שהרעים נוהגים בסרטי בונד.
בהתבסס על הרציף של Mercedes GL63 שכבר דמויי טנק, התכונות כוללות גוף Kevlar-Titanium בהתאמה אישית, סורק רשתית, זיהוי טביעות אצבע וכן ידיות דלתות שנעלמות עם מכשיר הלם חשמלי ‘אנטי-פפראצי’. יש גם מערכת שמסכנת את מצבו של הנהג כדי לוודא שהם בכושר למפלט מהיר, כמו גם צפירות שנועדו לפזר המונים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

את מרבית החידוש הזה יכול להיות מנוהל על ידי סמארטפון Vertu המותאם אישית, המותאם ליהלום, הכלול, שיכול גם לבדוק את מצבו של הרכב כמו גם בלחץ הצמיגים. כל מה שיש לנו עד כה הוא טיזר המציג את הגג, אולם אנו יכולים לצפות שרכב המפרט של הייצור יהיה די מרשים.
1,500 כ”ס AMG V8 עבור הכריש השחור?
כמו כן ניתן לכוונן את מנוע ה- AMG V8 מ- GL63 ‘ל -1,500 כ”ס לבקשת הבעלים’, מה שאומר שאפילו שוקל עם שריון גוף, כוכבים בפנים כמו גם אספסוף נסער על הגג, הכריש השחור צריך להיות פשוט סביב הצד הימני של נמרץ.
דארץ מפתח רכבי שטח מותאמים אישית מחוץ לקיר בלטביה, כמו גם להזכיר כוכבים כמו קניה ווסט כלקוחות. הכריש השחור לא צפוי להופיע בבריטניה (מכוניות שיכולות לחשמל עוברים ושבים, זועפים כאן), אולם צפו לראות כמה דיפלומטים במזרח התיכון השולטים בכביש בכל סוג זה בקרוב.
הפרטים המלאים של היכולות המדהימות של הרכב (והמחיר המדהים כצפוי) אמורים לצאת ב -19 באוקטובר. עד אז, תצטרך להסתפק בידיות דלת טיפוסיות בנסיעות שלך לעבודה.
האם היית נוהג ברכב שנקרא הכריש השחור? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *